وارد کردن قانون رایانه مجازات رایانه

وارد کردن: قانون رایانه مجازات رایانه قانونی اسکرین شات خبر گزارش

گت بلاگز اخبار اجتماعی خط قرمزهای پلیس + شروع بزرگترین عملیات ترافیکی در جاده‌های کشور

طرح تابستانی پلیس و دستگاه‌های امدادی و خدماتی از امروز در جاده‌های سراسر کشور شروع شد. 

خط قرمزهای پلیس + شروع بزرگترین عملیات ترافیکی در جاده‌های کشور

شروع بزرگترین عملیات ترافیکی در بزرگراه های کشور+ خط قرمزهای پلیس

عبارات مهم : مسافران

طرح تابستانی پلیس و دستگاه های امدادی و خدماتی از امروز در بزرگراه های سراسر کشور شروع شد.

به گزارش ایسنا، از بامداد امروز 24 خرداد ماه طرح ترافیکی پلیس در بزرگراه های سراسر کشور شروع شد تا مسافران تابستانی در پوشش طولانی ترین عملیات ترافیکی کشور در بزرگراه ها تردد کنند.

در اجرای این طرح که تا آخر تابستان ادامه خواهد داشت، علاوه بر پلیس راه، پلیس راهور ، پلیس پیشگیری و دیگر یگان های انتظامی نیروهای هلال احمر، اورژانس، راهداری، امدادخودروها و … نیز در آماده باش کامل هستند و با استقرار در پایگاه ها و نقاط متفاوت بزرگراه های کشور نسبت به ارائه خدمات به مسافران اقدام خواهند کرد.

خط قرمزهای پلیس + شروع بزرگترین عملیات ترافیکی در جاده‌های کشور

در این میان ماموران پلیس راه مسئولیتی علاوه بر ارائه خدمات را نیز بر عهده دارند و بر این اساس بر واکنش‌ها رانندگان نظارت داشته و با آن دسته از رانندگان پرخطری که اقدام به برهم زدن ایمنی ترافیکی کنند، برخورد خواهند کرد، سردار محمدحسین حمیدی، فرمانده پلیس راه کشور در گفت وگو با ایسنا دراین باره می گوید: امسال با توجه به زیاد کردن تعداد خودروها و رانندگانی که گواهینامه دریافت کرده اند آینده نگری می شود که تعداد سفرها نیز در طرح تابستانی زیاد کردن داشته باشد، از این رو مورد نیاز است در مرحله نخست خود رانندگان نسبت به رعایت قوانین و مقررات اقدام کنند تا سفر بی خطر و خاطره انگیزی داشته باشند.

وی اضافه کرد: از امروز تا آخر شهریور ماه طرح تابستانی پلیس در بزرگراه های سراسر کشور با همکاری دیگر دستگاه ها شروع شد و بر این اساس همکاران من با استقرار در بزرگراه ها و به خاص بزرگراه های پرتردد و نقاط اتفاق خیز نسبت به دعوت رانندگان به رعایت قانون و نیز برخورد با تخلفات اقدام خواهند کرد.

طرح تابستانی پلیس و دستگاه‌های امدادی و خدماتی از امروز در جاده‌های سراسر کشور شروع شد. 

فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه ارتکاب تخلفات اتفاق ساز رانندگی جزو خط قرمزهای پلیس هست، گفت: برابر قانون اگر راننده ای مرتکب دو تخلف اتفاق ساز همزمان شود، همکاران من علاوه بر جریمه، خودروی وی را نیز توقیف کرده و این فرد از ادامه سفر خود باز خواهند ماند، علاوه بر سرعت و سبقت غیرمجاز، تجاوز به چپ و عبور از شانه خاکی راه نیز جزو تخلفاتی است که به تمامی مامورانمان تاکید کرده ایم تا بدون اغماض با آن برخورد کنند.

حمیدی با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد تا عده انگشت شماری راننده پرخطر و قانون گریز ایمنی ترافیکی دیگر بازدیدکنندگان ترافیکی و مسافران را نیز به خطر بیاندازند، اظهارکرد: از شهروندان و مسافران نیز می خواهم که با پلیس همراهی و همکاری داشته باشند.

وی به گرمای هوا نیز اشاره کرد و افزود: آمار تصادفات رانندگی در طرح تابستانی سال گذشته نشان می دهد که درصد قابل توجهی از تصادفات در بزرگراه های صاف و مناطق گرمسیر رخ داده است از این رو از تمامی رانندگان درخواست می کنم که حتما به ازای هر دو ساعت رانندگی حدود یک ربع تا نیم ساعت را استراحت کرده و سپس ادامه مسیر دهند.

خط قرمزهای پلیس + شروع بزرگترین عملیات ترافیکی در جاده‌های کشور

واژه های کلیدی: مسافران | بزرگراه | تابستانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz