وارد کردن قانون رایانه مجازات رایانه

وارد کردن: قانون رایانه مجازات رایانه قانونی اسکرین شات خبر گزارش

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی گران‌ترین و ارزان‌ترین آپارتمان‌های کلیدنخورده در پایتخت کشور عزیزمان ایران

قیمت آپارتمان‌های نوساز و کلیدنخورده به تناسب موقعیت و شاخصه ممتازشان، قدری زیاد از عموم آپارتمان‌های تازه‌ساز هر منطقه با سن بنای زیر پنج سال است.

گران‌ترین و ارزان‌ترین آپارتمان‌های کلیدنخورده در پایتخت کشور عزیزمان ایران

گران ترین و ارزان ترین آپارتمان های کلیدنخورده در تهران

عبارات مهم : ایران

قیمت آپارتمان های نوساز و کلیدنخورده به تناسب موقعیت و شاخصه ممتازشان، قدری زیاد از عموم آپارتمان های تازه ساز هر منطقه با سن بنای زیر پنج سال است.

به گزارش دنیای اقتصاد ، دامنه قیمت آپارتمان های نوساز و کلیدنخورده در پایتخت کشور عزیزمان ایران که سن بنای آنها بر اساس مدت انتظار جهت فروش، عموما بین صفر تا یک سال هست، بسیار وسیع بوده و از حدود یک میلیون و 500 هزار تومان در محله های ارزان شروع می شود و تا 25 میلیون تومان در مورد واحدهای لوکس در گران ترین محله های پایتخت می رسد. البته آپارتمان های زیر 2میلیون تومان یا بالای 20 میلیون تومان به ازای هر مترمربع، در معاملات ماهانه مسکن «کم شمار» بوده و تعدادشان نسبتا اندک هست. براساس اطلاعات درج شده است در «سامانه اطلاعات بازار املاک ایران» به نشانی «hmi.mrud.ir»، طی معاملاتی که از ابتدای شهریور تاکنون انجام شده است و مشاوران املاک در سامانه برخط مربوطه ثبت کرده اند، ارزان ترین آپارتمان فروخته شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران براساس ارزش هر مترمربع، واحد مسکونی 50 مترمربعی نوساز در منطقه 15، محله افسریه، خیابان فیض آبادی بوده که به قیمت مترمربعی یک میلیون و 320 هزار تومان فروخته شده است است.

همچنین واحد مسکونی 150 مترمربعی دیگری در گروه نوسازها به قیمت مترمربعی یک میلیون و 500 هزار تومان در میدان خراسان، خیابان نورمهدی به فروش رسیده که در زمره ارزان ترین معاملات دسته بندی می شود. از دیگر معاملات این حدود قیمتی در شهریور می توان به آپارتمان 45 مترمربعی واقع در محله اتابک پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرد که قیمت آن مترمربعی یک میلیون و 800 هزار تومان بوده است.

گران‌ترین و ارزان‌ترین آپارتمان‌های کلیدنخورده در پایتخت کشور عزیزمان ایران

در برابر گران ترین معاملات واحد مسکونی از ابتدای شهریور تاکنون، در مرز قیمت استثنایی املاک لوکس قرار دارد؛ به این ترتیب که دو واحد مسکونی نوساز و کلیدنخورده 3 میلیارد تومانی این رتبه را از آن خود کرده اند. هر دو این واحدها 150 مترمربع مساحت داشته و با توجه به قیمت آنها، می توان آینده نگری کرد که ساختمان آنها از امکانات لوکس نظیر استخر، آمفی تئاتر و نظایر آن برخوردار هست. قیمت هر مترمربع از این دو آپارتمان لوکس که طی چند هفته اخیر معامله شده است اند، 20 میلیون تومان بوده است.

قیمت آپارتمان‌های نوساز و کلیدنخورده به تناسب موقعیت و شاخصه ممتازشان، قدری زیاد از عموم آپارتمان‌های تازه‌ساز هر منطقه با سن بنای زیر پنج سال است.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz