وارد کردن قانون رایانه مجازات رایانه

وارد کردن: قانون رایانه مجازات رایانه قانونی اسکرین شات خبر گزارش

گت بلاگز اخبار حوادث او تماسهای مشکوکی با افراد متفاوت داشت ، شوهر دروغگو قاتل همسرش بود

17 فروردین امسال مردی هراسان بدن نیمه جان همسرش را به اورژانس یکی از بیمارستان‌های استان گلستان برد. زن جوان که از ناحیه سر بشدت مجروح شده است بود به بخش مراقبت

شوهر دروغگو قاتل همسرش بود/ او تماسهای مشکوکی با افراد متفاوت داشت

عبارات مهم : زندگی

17 فروردین امسال مردی هراسان بدن نیمه جان همسرش را به اورژانس یکی از بیمارستان های استان گلستان برد. زن جوان که از ناحیه سر بشدت مجروح شده است بود به بخش مواظبت های خاص بیمارستان انتقال یافته شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:مرگ در بیمارستان/ نیره – 27 ساله- بلافاصله در بخش مواظبت های خاص بیمارستان خوابیدن شد. شواهد نشان می داد وی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و آثار کبودی روی سر و صورتش مهر تأیید بر این عنوان می زد.

درحالی که تلاش کادر درمان جهت نجات نیره ادامه داشت، چهارشنبه 22 فروردین او تسلیم فوت شد. با توجه به مشکوک بودن ماجرا، فوت زن جوان به کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان گلستان اعلام شد.

او تماسهای مشکوکی با افراد متفاوت داشت ، شوهر دروغگو قاتل همسرش بود

سناریوی دروغین/ در نخستین گام، کارآگاهان جنایی به سراغ همسر نیره رفتند. ایرج گفت: همسرم جهت خرید از منزل خارج شد و ساعتی بعد شخصی زنگ در را به صدا درآورد. آیفون را برداشتم و تنها صدای ناله ای به گوش رسید. فوراً خودم را به برابر در رساندم و با بدن نیمه جان همسرم مواجه شدم. همسرم در حالی که به مشکل می توانست صحبت کند گفت که مردان ناشناسی به او حمله کرده و او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

درحالی که همسر نیره، از مردان ناشناسی صحبت به میان می آورد، کارآگاهان به بررسی بیانات او پرداختند. درتحقیقات میدانی هیچ شاهدی پیدا نشد که ماجرای کتک خوردن زن جوان به وسیله مردان ناشناس را تأیید کند. از سویی کارآگاهان به سراغ همسایه های قربانی رفتند و یکی از آنها در تحقیقات گفت: نیره و همسرش مدت هاست که باهم اختلاف دارند. روز اتفاق نیز صدای درگیری و داد و فریاد آنها به گوش می آمد. نیره با فریاد کمک می خواست و بعد از چند لحظه صدای نیره قطع شد و ناگهان ایرج هراسان از منزل بیرون آمد و همسرش را سوار ماشین کرد.

17 فروردین امسال مردی هراسان بدن نیمه جان همسرش را به اورژانس یکی از بیمارستان‌های استان گلستان برد. زن جوان که از ناحیه سر بشدت مجروح شده است بود به بخش مراقبت

اعتراف به جنایت/ اطلاعاتی که مأموران در تحقیقات به دست آورده بودند نشان می داد که ایرج واقعیت را بیان نکرده و تلاش در عوض کردن مسیر تحقیقات دارد. با افشای این موضوع، بار دیگر تحقیق از مرد جوان صورت گرفت و او که در برابر مدارک پلیسی قرار گرفته بود به ناچار لب به اعتراف گشود. او گفت: حدود 12 سال قبل با نیره ازدواج کردم ولی اختلاف هایی که در زندگی مان وجود داشت باعث شد که بعد از 11 سال زندگی یکسان از هم جدا شویم.

اما چند ماه بعد از این جدایی نیره به سراغم آمد و از من خواست دوباره باهم ازدواج کنیم. نیره مسئله داشت و من هم از آنجایی که دوستش داشتم با ازدواج دوباره موافقت کردم. او ادامه داد: ولی این بار او را به عقد موقت خود درآوردم و 10 روزی از زندگی مشترکمان می گذشت که متوجه تماس های مشکوک همسرم شدم. سر این عنوان باهم درگیر شدیم و با فلاسکی که گوشه اتاق بود ضربه ای به سر نیره زدم. ناگهان نیره بی هوش شد و روی زمین افتاد. خیلی ترسیده بودم، فوراً او را به بیمارستان بردم و جهت اینکه دستگیر نشوم به دروغ گفتم افراد ناشناسی او را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.

سرهنگ مجتبی مروتی، مدیر پلیس آگاهی استان گلستان با اعلام این خبر گفت: متهم جوان با اعتراف به قتل روانه بازداشتگاه شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

او تماسهای مشکوکی با افراد متفاوت داشت ، شوهر دروغگو قاتل همسرش بود

واژه های کلیدی: زندگی | مردان | گلستان | تحقیقات | بیمارستان | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz