وارد کردن قانون رایانه مجازات رایانه

وارد کردن: قانون رایانه مجازات رایانه قانونی اسکرین شات خبر گزارش

گت بلاگز اخبار حوادث پدرم را اعدام کنید / فرزند مردی که ساعتی بعد از سال تحویل همسرش را کشت

زن میانسالی که در نخستین ساعات بعد از سال تحویل شاهد قتل دخترش به دست شوهر او بود صبح دیروز به همراه سه نوه‌اش به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت تا

فرزند مردی که ساعتی بعد از سال تحویل همسرش را کشت: پدرم را اعدام کنید

عبارات مهم : ایران

زن میانسالی که در نخستین ساعات بعد از سال تحویل شاهد قتل دخترش به دست شوهر او بود صبح دیروز به همراه سه نوه اش به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت تا خواهان قصاص دامادش شود.

کشور عزیزمان ایران نوشت:این جنایت ساعت 22:56 دقیقه 29 اسفند و ساعتی بعد از سال تحویل به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام شد. کارآگاهان با حضور در محل اتفاق دریافتند زن جوانی به قتل رسیده و مادر او نیز مجروح شده است است.

در تحقیقات صورت گرفته از سوی بازپرس محسن مدیر دِه و تیم تحقیق مشخص شد که عامل این جنایت همسر زن جوان بوده که بعد از قتل متواری شده است بود. مرد جوان ساعاتی بعد خود را به کلانتری 106 نامجو معرفی و تسلیم پلیس کرد. او به قتل اعتراف کرد و به دستور بازپرس جنایی به زندان انتقال داده شد.

پدرم را اعدام کنید / فرزند مردی که ساعتی بعد از سال تحویل همسرش را کشت

روز گذشته مادر و سه فرزند مقتول با حضور در شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهان قصاص متهم شدند. یکی از فرزندان مقتول که شاهد ماجرا بود، گفت: پدرم دست بزن داشت و بارها ما را ترساندن کرده بود. او اجازه نمی داد که مادرم از منزل خارج شود. آزار و اذیت هایش باعث شد تا مادرم به منزل مادربزرگم برود. سه روز قبل از سال تحویل مادرم به صورت غیابی از پدرم طلاق گرفت. ظهر 29 اسفند بود که پدرم به منزل مادربزرگم آمد و از او خواست با هم به مسافرت برویم ولی مادرم مخالفت کرد. چند ساعت بعد و درست لحظه سال تحویل پدرم دوباره برگشت و ناگهان در را شکست و وارد منزل شد. او چند ضربه چاقو به مادرم زد و مادر بزرگم که قصد میانجیگری داشت را هم با چاقو زد. بعد مادرم را به راهرو برد و دو ضربه دیگر به او زد و فرار کرد. حالا ما همراه مادربزرگم به اینجا آمده ایم تا قصاص پدرم را از قاضی پرونده تقاضا کنیم.تحقیقات در رابطه با پرونده این جنایت همچنان ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | فرزند | فرزندان | لحظه سال تحویل | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz