وارد کردن قانون رایانه مجازات رایانه

وارد کردن: قانون رایانه مجازات رایانه قانونی اسکرین شات خبر گزارش

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حرف‌های «خاویر باردم» راجع به فیلم اصغر فرهادی

«خاویر باردم» در یک مصاحبه از همکاری با اصغر فرهادی، «وودی آلن»، زندگی سینمایی با «پنه‌لوپه کروز» و سختى ها و آسانى ها در جشنواره کن صحبت کرد. 

حرف‌های «خاویر باردم» راجع به فیلم اصغر فرهادی

حرف های «خاویر باردم» راجع به فیلم اصغر فرهادی

عبارات مهم : برنده

«خاویر باردم» در یک مصاحبه از همکاری با اصغر فرهادی، «وودی آلن»، زندگی سینمایی با «پنه لوپه کروز» و سختى ها و آسانى ها در جشنواره کن صحبت کرد.

به گزارش ایسنا، این بازیگر اسپانیایی برنده اسکار در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه با اشاره به تصمیم شجاعانه اصغر فرهادی جهت ساخت فیلم به زبانی که آن را نمی داند گفت: با دیدن فیلم «گذشته» متوجه شدم که او توانایی انجام این کار را به خوبی دارد.

«باردم» ۴۹ ساله که همراه همسرش «پنه لوپه کروز» جهت نهمین بار در فیلم «همه می دانند» همبازی شده است اند گفت: فیلم فرهادی با فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» که در اسپانیا بازی کردم متفاوت هست. فیلم «وودی آلن» راجع به کلیشه ها و چیزهایی است که گردشگران خارجی در پی آن هستند و جهت آن به بارسلون می روند ولی فیلم فرهادی چیز متفاوتی هست. فرهادی بسیار واقع گراست و رنگ و بوی اسپانیا را دارد. در آن به این کشور، شهر و مردمانش باور دارم.

حرف‌های «خاویر باردم» راجع به فیلم اصغر فرهادی

او با اشاره به این که همراه با «پنه لوپه کروز» توضیحاتی راجع به زبان و پیچیدگی جمله های اسپانیایی به فرهادی داده اظهار کرد: خود او از پیش چیزهای زیادی می دانست و این فیلم ۹۹ درصد فیلم او و با تمام عنصرهای «یک فیلم فرهادی» است.

باردم ادامه داد: معمولا داستان های فیلم فرهادی راجع به افراد بسیار خوب و راحت ای است که در شرایط بسیار سخت و متناقض قرار گرفته اند ولی در این فیلم تازه وجه هیجانی و تعلیق فیلم است که موجب می شود بخواهید بدانید چه چیزی در حال روی دادن است که شما را روی صندلی تان میخکوب می کند.

«خاویر باردم» در یک مصاحبه از همکاری با اصغر فرهادی، «وودی آلن»، زندگی سینمایی با «پنه‌لوپه کروز» و سختى ها و آسانى ها در جشنواره کن صحبت کرد. 

در خلاصه داستان درام روانشناختی «همه می دانند» آمده است: کارولینا جهت دیدار با خانواده اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی گردد. در این سفر که آینده نگری می شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره ای به وقوع می پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می گذارد.»

«خاویر باردم» که در دومین فیلم متوالی بعد از «اسکوبار» با «پنه لوپه کروز» همبازی شده است است گفت این همکاری پیاپی اتفاقی بوده است: ما اول فیلم «اسکوبار» را بازی کردیم و بعد در فیلم «همه می دانند» و البته این دو فیلم و دو نقش بسیار متفاوت هستند، ولی همبازی شدن در سینما، زندگی خانوادگی را جهت ما راحت تر کرده هست. باید تخیل و واقعیت را از هم جدا کنیم. ما با کارگردانان تمرین و راجع به فیلم صحبت می کنیم ولی زمانی که به منزل بازمی گردیم دیگر راجع به آن بحث نمی کنیم.

او با وجود این که در سال ۲۰۱۰ جهت بازی در فیلم «بیوتیفول» (زیبا) ساخته «الخاندرو گونزالز ایناریتو» برنده جایزه عالی ترین بازیگر مرد جشنواره کن شده است اعتقاد است فراز ونشیب های فراوانی در کن داشته است: فیلم «جایی جهت پیرمردها نیست» که با آن برنده اسکار بازیگری شدم با استقبال بسیار خوبی در جشنواره روبه رو شد ولی در نهایت هیچ جایزه ای در کن به دست نیاورد. از سویی دیگر در جشنواره کن سال ۲۰۱۶ جهت بازی در فیلم «آخرین چهره» هو شدم. فیلمی که یکی از بدترین فیلم های تاریخ جشنواره کن محسوب می شود و من نیز باید بگویم با این نظر مخالف نیستم.

حرف‌های «خاویر باردم» راجع به فیلم اصغر فرهادی

«باردم» با اشاره به این که فیلم «همه می دانند» از بسیاری از فیلم هایی که در اسپانیا ساخته می شود اسپانیایی تر است گفت افتخار بزرگی است که جشنواره کن را با فیلمی از فرهادی افتتاح می کنیم ولی این در عین حال یک ریسک و مسئولیت نیز هست.

هفتادویکمین جشنواره فیلم کن از فردا ۸ می (۱۸ اردیبهشت) افتتاح می شود و تا ۱۹ می ( ۲۹ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت.

«خاویر باردم» در یک مصاحبه از همکاری با اصغر فرهادی، «وودی آلن»، زندگی سینمایی با «پنه‌لوپه کروز» و سختى ها و آسانى ها در جشنواره کن صحبت کرد. 

واژه های کلیدی: برنده | اسپانیا | اسپانیا | جشنواره | اصغر فرهادی | جشنواره فیلم | فیلم اصغر فرهادی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz